Zapraszamy na sierpniowe zajęcia ,,Wakacje z MDK’’

29 lipca 2024 roku ruszają zapisy na sierpniowe zajęcia ,,Wakacje z MDK’’ pod hasłem ,,Podróże małe i duże’’. Zapisać można się pod numerem telefonu 34/351 06 87 lub w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu w godzinach od 8:00 do 15:00. Na zajęcia zapisać mogą się dzieci od 7 roku życia. Na zajęcia zapraszamy również serdecznie obywateli Ukrainy przebywających w Lublińcu. Na wakacyjny okres przygotowana została bogata oferta zajęć, na pewno każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie!

• Od 5 do 9 sierpnia dzieci będą odgrywać role, tańczyć, śpiewać, ćwiczyć dykcję, przygotowywać kostiumy, rekwizyty i scenografię razem z Anną Trzepizur podczas tygodnia pod hasłem ,,Teatr w rękach dzieci’’.
  • W terminie 12-14 sierpnia uczestnicy poznają podstawy szydełkowania. W tajniki tej sztuki wprowadzą uczestników Anna Wysłucha oraz Agnieszka Wysłucha-Nolbert.
  • Od 19 do 23 sierpnia zapraszamy na Wakacje w ,,Halce’’. Krystian Olszowski razem z uczestnikami wybierze się w taneczną podróż po Europie. Na zajęciach będą również elementy plastyki.

Poza zajęciami i warsztatami w swoje progi zaprasza również Kino ,,Karolinka’’, które przygotowało specjalny repertuar z porannymi seansami w każdy wtorek i piątek o godzinie 10:00. Bilety w cenie 15 złotych (bilet ulgowy) oraz 18 złotych (bilet normalny) do kupienia w kasie MDK na godzinę przed seansem oraz online na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl. Po kinie i zajęciach, 6,13 i 20 sierpnia będzie można przenieść się do ,,Świata Gier Planszowych’’. Na spotkania pełne dobrej zabawy zaprasza Paulina Wojtulek. Wstęp na wszystkie wydarzenia oraz zajęcia jest bezpłatny, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Wakacje-MDK Lubliniec-zgoda 2024