Zapraszamy dzieci na Dni Lublińca

Zbliżają się wspaniałe ??? ??????́?? w roku jubileuszu 750-lecia naszego miasta. Czas świętowania i wspólnej zabawy! Nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych mieszkańcach. Każdy z nich znajdzie coś dla siebie.

Jakie propozycje czekają na naszych milusińskich?

? ???????

O godz. ??.?? na ???????? ???????????? wystąpią dla Was artyści Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

?? ???????

O godz. ?.?? odbędzie się jubileuszowy korowód dzieci i młodzieży z okazji 750-lecia Miasta. Korowód, który rozpocznie Jubileuszowe Zawody Lekkoatletyczne Dzieci i Młodzieży na Stadionie Miejskim. Początek korowodu – ??. ?? ???.

O godz. ??.?? w ??????????? ????? ?????????? rozpocznie się wspaniały koncert ????????? ?????? w wykonaniu artystów sekcji wokalno-tanecznych Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

?? ???????

O godz. ?.?? ulicami Lublińca przejdzie jubileuszowa parada z udziałem jeźdźców konnych rycerzy, ułanów, orkiestry, sekcji rowerzystów oraz mieszkańców miasta połączona z pokazem zabytkowych samochodów. Start w ??????? ????????????? ????&????.

Od godz. ??.?? przy ?????? ???? rozpocznie się piknik średniowieczny, a w nim, m.in. pokaz łucznictwa, jazdy konnej, musztry ułańskiej, prezentacja średniowiecznych wojów, turnieje i pojedynki, „Fireshow” i wiele innych.

O godz. ??.?? w ??????????? ????? ?????????? z programem artystycznym wystąpią dzieci i młodzież Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

?? ???????

Od godz. ??.?? bawimy się w ????? ????????. Przygotowaliśmy dla Was gry, zabawy, warsztaty, kolorowanki i wiele, wiele więcej.

Od godz. ??.?? również rozpocznie się ??????? ??̨??????ł?. Jak zwykle będziecie mogli zaopatrzyć się w oryginalne artykuły hand-made.

To będą dobre Dni Lublińca!