Zabierz Babcię i Dziadka na szaloną komedię z okazji ich święta

Już 15 lutego o godzinie 18:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpią aktorzy Bałtyckiego Teatru Różnorodności w spektaklu ,,Mayday 2’’. Na sztukę zostały ostatnie bilety, a zainteresowanie jest spore. Dzień Babci i Dziadka już niedługo,  jeśli nie macie jeszcze pomysłów na prezent to jest to propozycja nie do odrzucenia!

Aktorzy Bałtyckiego Teatru Różnorodności zaprezentują się na scenie MDK w szalonej komedii pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji! John Leonard Smith jest bardzo zajętym czterdziestotrzylatkiem. Pracowity taksówkarz oprócz kursów po Londynie, znajduje też czas na pełne oddania życie rodzinne, a ma co robić, wychowując dwójkę dorastających dzieci i kochając… dwie żony.

I choć bigamia jest karalna, Johnowi udaje się utrzymać ten sekret przez ponad szesnaście lat… Pytanie tylko, jak długo potrwa to status quo, bo nawet najszybsza taksówka nie dorówna prędkością światłowodowi, a jego dzieciaki właśnie poznały się na internetowym czacie i planują spotkanie w realu.

Bilety w cenie 70 złotych dostępne w kasie MDK od godziny 15:00 oraz online na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl