Wystawa zdjęć Mateusza Zawadki „Lubliniec z góry”

Mamy coś dla fanów dobrych zdjęć i miłośników naszego miasta. Na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu możecie zobaczyć nową wystawę autorstwa Mateusza Zawadki. Fotograf od kilku lat prowadzi fanpage „Lubliniec z góry by Mateusz Zawadka”. Publikuje tam swoje zdjęcia z drona, które pokazują nasze miasto z tzw. lotu ptaka. Nierzadko fotografia staje się okazją do wspólnej zabawy mieszkańcami, w której muszą oni rozpoznać, jakie miejsce w Lublińcu zostało uwiecznione okiem obiektywu.

Zapraszamy do oglądania tej ciekawej wystawy, która doskonale wpisuje się w jubileusz 750-lecia istnienia Lublińca. Czasem potrzebujemy zupełnie innej perspektywy, by docenić coś, co widujemy na co dzień. Zdjęcia z drona Mateusza Zawadki pomagają nam jeszcze bardziej dostrzec atuty naszego miasta.

Wystawę można oglądać do 9 kwietnia.