Wyjątkowi artyści zapraszają na wystawę

21 września 2023 roku o godzinie 11:00 w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbywają się przy Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu na ulicy Kochcickiej 14. Na wystawie zobaczyć będzie można prezentacje pracowni: plastycznej, stolarskiej, gospodarstwa domowego, haftu, instrumentalnej, teatralnej, ceramicznej, edukacyjnej, biurowej i krawieckiej.

Prace uczestników pracowni są wyjątkowe, niepowtarzalne, ale przede wszystkim niesamowite i piękne. Wszystko to co zostanie zaprezentowane w to czwartkowe przedpołudnie ma niezwykle bogaty wydźwięk emocjonalny. Każdy przedmiot stworzony przez uczestników powstał z ogromnym zaangażowaniem. Jest do dla nich sposób na wyrażenie siebie, pokazanie jak wielką wrażliwość mają w sobie, a dodatkowo pozwala osiągnąć niezmiernie pozytywne efekty terapeutyczne. Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie, wstęp jest bezpłatny.