Wernisaż Aleksandry Szczygieł otworzy VI Lubliniecką Galę „Być kobietą”

VI Lubliniecką Galę „Być kobietą” otworzy wernisaż Aleksandry Szczygieł, fotografki z Lublińca, która specjalizuje się w fotografii portretowej. Na początku lutego stworzyła projekt dla kobiet „Jestem wystarczająca”. W projekcie mogły wziąć udział panie w różnym wieku. Z kilkudziesięciu zgłoszeń wybrała kilkanaście, a następnie zaprosiła kandydatki na profesjonalną sesję fotograficzną. Wystawa w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu to wielki finał projektu, gdzie fotografie zostaną pokazane szerszemu gronu odbiorców. Autorka uważa, że każdy ma w sobie piękno i to właśnie chciała pokazać na zdjęciach.

Wernisaż odbędzie się 10 marca, o godz. 17.00 w holu MDK. Zapraszamy z wejściówkami, które będziecie mogli nabyć jutro o godz. 15.00 zupełnie za darmo za pośrednictwem programu do zakupu biletów na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK.

A czy wiecie, że Ola miała już swój wernisaż w MDK? W 2015 r. razem z Gabrielem Podbiołem prezentowała swoje zdjęcia podczas I Lublinieckiej Gali „Być kobietą”. To zdjęcie pochodzi właśnie z tego czasu.