Ukraińskie kolędowanie w twoim domu

Dzieci śpiewają kolędy w zimowej aurze.

Ukraińskie kolędowanie!

Увага! Увага! Увага!

Йдемо до вас з Різдвяними привітаннями ?

За давньою  традицією діти з України підготували для українських та польських родин колядки та віншування з Рожеством Христовим. Усі бажаючі прийняти у своїх домівках дітей музично-театрального гуртка міського будинку культури  з привітаннями 6,7,8 січня – залишайте свої заявки керівнику гуртка Наталії Денисюк за тел. 451 012 796.

Веселих вам свят! Хай лунають дзвінко та радісно колядки та щедравки ?

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Przychodzimy do Was z życzeniami świątecznymi ?

Zgodnie ze starą tradycją, dzieci z Ukrainy przygotowały kolędy oraz życzenia świąteczne dla ukraińskich i polskich rodzin. Wszystkich tych, którzy chcą gościć w swoich domach dzieci z grupy muzyczno-teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu oraz wspólnie z nimi miło spędzić czas i kolędować, prosimy o zgłaszanie się w dniach 6,7,8 stycznia do instruktora grupy Natalii Denysiuk pod nr tel. 451 012 796.

Wesołych świąt dla Ciebie! Niech koliadkiszczedrawki rozbrzmiewają głośno i radośnie ?