Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublińca

Scena ze spektaklu "Weltmajstry", jednego z projektów Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublińca
Fot. Jeremi Astaszow

Zapraszamy do głosowania na projekty zgłoszone w ramach VII edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublińca. Jedną z propozycji jest spektakl „Weltmajstry” śląskiego Teatru Korez. Autorem sztuki jest Zbigniewa Rokity, laureat podwójnej Nagrody Literackiej NIKE za powieść „Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku”. Twórca przenosi nas do przyszłości –  do roku 2050, kiedy Górny Śląsk bierze udział w piłkarskich mistrzostwach świata. Przyjdzie zmierzyć mu się, m.in. z Polską. Czy uda im się zdobyć tytuł „weltmajstrów”?

Spektakl odbyłby się nieodpłatnie dla mieszkańców Lublińca w Miejskim Domu Kultury. Zachęcamy do głosowania na ten kulturalny projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublińca. Potrzebnych jest 100 głosów.

Głosowanie na projekty potrwa do 27 października 2022 r. Na wybrane projekty możecie głosować pod tym linkiem