Teatr TeTaTeT zaprasza na spektakl

Ruszyła już sprzedaż biletów na sztukę ,,Szczęściarze’’, którą już 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 zobaczyć będzie można w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Bilety w cenie 89 złotych dostępne są w kasie MDK oraz online.

„Szczęściarze” autorstwa i w reżyserii Tadeusza Kuty, to hitowa polska komedia. Swoich bohaterów autor osadził we współczesnych realiach codzienności, na których jak grom z jasnego nieba spada „szczęście”, które może nie tylko przynieść mnóstwo radości, ale i przysporzyć wielu kłopotów. Dialogi i sceny wyjęte z życia każdego małżeństwa pozwalają przeglądać się widzom jak w krzywym zwierciadle. Spektakl bierze udział w 30. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz tegorocznym Katowickim Karnawale Komedii. Zapraszamy serdecznie!