Świętujemy 750-lecie Lublińca // wystawa

W czerwcu wspaniale bawiliśmy się na Stadionie Miejskim oraz podczas Dni Lublińca. Koncerty, turnieje, spotkania, warsztaty i gry na długo zapadną nam w pamięć! I choć od tych wydarzeń upłynął już miesiąc, wspomnienia ciągle są w nas żywe. Dlatego miło nam zaprosić Was na skwer im. gen. Wł. Sikorskiego, gdzie na systemie wystawienniczym zobaczycie zupełnie nową wystawę. Składa się ona z unikatowych fotografii, które jeszcze raz przeniosą Was na Stadion Miejski oraz do amfiteatru w Parku Leśnym. Zdjęcia prezentują niezapomniane chwile radości, zabawy i świętowania 750-lecia Lublińca.

Takiego roku nie było i już nie będzie w naszym mieście. Przyjdźcie przed MDK i wspominajcie z nami! Może odnajdziecie na zdjęciach siebie?