Spotkajmy się w 2020 roku!

Powodów, dla których organizujemy wydarzenia w MDK możemy wyliczyć setki (a nawet tysiące). Jednak na pierwszym miejscu zawsze jesteś Ty, nasz drogi widzu! 🙂 Najlepsze imprezy to te, na których się spotykamy! Już teraz możemy zaprosić Cię na kilka imprez, które odbędą się w 2020 roku. Gdzie się zobaczymy?

Pierwsze wydarzenie w 2020 roku to retransmisja baletu „Dziadek do orzechów” w wykonaniu jednego z najsławniejszych zespołów Teatru Bolszoj. Może to inspiracja na bardzo kulturalne rozpoczęcie roku? Balet na naszym ekranie 2 stycznia o 18.00. Później oczywiście „Koncert Noworoczny” – Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta zagra największe hity Whitney Houston, a zaśpiewa Magdalena Tul, Frele i Gospelsi! Darmowe wejściówki możesz odebrać 2 stycznia, od godziny 16.00 w kasie kina. Początek roku to również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (koncert i licytacje w MDK 12 stycznia o 16.00) i zabawa! Na wyjątkową „Rewię karnawałową” z piosenkami z musicali, hitami z gorącej Brazylii, muzyką z największych sal balowych na scenie MDK już 23 stycznia.

Już teraz zapraszamy Cię również na spektakl „Szalone nożyczki”, którym powitamy WIOSNĘ – 21 marca. Ostatnie bilety na czekają w kasie kina. Będzie też tradycyjnie „Święto Młodej Sztuki”, na którym zaprezentują się artyści z sekcji MDK. Będą Dni Lublińca. Kiedy? Od 19 do 21 czerwca. Już teraz gwarantujemy dobrą zabawę… 🙂 Nie zapominamy również o rękodzielnikach i wielbicielach rękodzieła! Spotkamy się na niejednym jarmarku!

Cały rok działa oczywiście nasze Kino „Karolinka”! Odbywać się będą warsztaty z cyklu Kreatywni 60+, Akademia Kreatywności, MDK po japońsku… Obserwuj naszą stronę, by być na bieżąco! 🙂

To, co robimy – robimy dla Ciebie. Jeśli chcesz nam podpowiedzieć, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić – odezwij się na Facebooku lub mailowo.
Dziękujemy, że jesteś!