Spektakl plenerowy Teatru po Pracy i Młodzieżowej Sceny Teatralnej MDK „Miasto moje”

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy, ekscytujący, pełen metafor, plenerowy, spektakl „?????? ????” w reżyserii Agnieszki Raj-Kubat. Jest to opowieść o Lublińcu wyrażona językiem emocji, muzyki, symboli i różnych form teatralnych. Obok siebie staną aktorzy ?????? ?? ????? i ?ł??????̇???? ????? ?????????? MDK. Towarzyszyć im będzie Kapela Loben.

Słowa w sztuce zostały ograniczone do minimum, bo jak uznała autorka, Agnieszka Raj-Kubat: „Sᴌᴏᴡᴇᴍ sᴢᴀsᴛᴀ sɪᴇ̨ ᴅᴢɪś ɴɪᴇᴘᴏᴛʀᴢᴇʙɴɪᴇ. Oɴᴏ ʀᴀɴɪ ʙᴀʀᴅᴢɪᴇᴊ ɴɪᴢ̇ ᴋɪᴇᴅʏᴋᴏʟᴡɪᴇᴋ ɪ sᴛᴀᴊᴇ sɪᴇ̨ ᴄᴢᴇ̨sᴛᴏ ᴢᴌᴏᴡɪᴇsᴢᴄᴢᴇ. Pᴏᴊᴀᴡɪ sɪᴇ̨ ᴊᴇᴅɴᴀᴋ ᴡ sᴘᴇᴋᴛᴀᴋʟᴜ ɪ ʙᴇ̨ᴅᴢɪᴇ ɴᴏśɴɪᴋɪᴇᴍ ᴇᴍᴏᴄᴊɪ ᴏʀᴀᴢ ᴋʟᴀᴍʀᴀ̨ ᴌᴀ̨ᴄᴢᴀ̨ᴄᴀ̨ ᴘᴏsᴢᴄᴢᴇɢᴏ́ʟɴᴇ sᴄᴇɴʏ”.

To będzie spektakl inny niż wszystkie.

Zapraszamy 22 maja o godz. 19.00 na Rynek Miejski w Lublińcu. Wstęp wolny.