Ruszają zgłoszenia w XXXI Wojewódzkim Konkursie na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

Choć do Bożego Narodzenia jeszcze ponad 2 miesiące to już dzisiaj zapraszamy do udziału w XXXI Wojewódzkim Konkursie na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Termin nadsyłania prac jest do 19 listopada 2024 rok, a ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpi 11 grudnia 2024 roku o godz. 14:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych oraz uczestników dziecięcych zespołów plastycznych w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych województwa śląskiego i przewiduje następujące grupy wiekowe:

• 1 grupa – przedszkole,
  • 2 grupa – klasy 1-3,
  • 3 grupa – klasy 4-6,
  • 4 grupa – klasy 7-8.

Każdy uczestnik może nadesłać 1 pracę, o wymiarze A5 wykonaną techniką płaską. Prace należy odpowiednio zabezpieczyć, gdyż Organizator nie bierze odpowiedzialności za powstałe uszkodzenia. Na odwrocie pracy należy przykleić tabelkę z formularza zgłoszeniowego, który razem z regulaminem konkursu i potrzebnymi załącznikami dostępny jest na stronie mdk.lubliniec.pl.

Uczestnik jest zobowiązany zgłosić się do konkursu przesyłając prace Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu lub złożyć osobiście w jego siedzibie. Wszelkie informacje uzyskać można również pod numerem telefonu 34/351 06 87 oraz pod adresem mailowym kontakt@mdk.lubliniec.pl. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora.
W kryteriach oceny zostaną uwzględnione: zgodność z tematem, oryginalność, jakość wykonania.

Nagrodzone prace będzie można obejrzeć na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury: www.mdk.lubliniec.pl oraz na systemie wystawienniczym przed MDK. Zapraszamy serdecznie do udziału, do konkursu zachęcamy również obywateli Ukrainy przebywających w Lublińcu.

Regulamin konkursu >> tutaj<<