Recital z aktorami Teatru po Pracy uświetni VI Lubliniecką Galę „Być kobietą”

Rezerwujcie wieczór 10 marca na VI Lubliniecką Galę „Być kobietą”. Już wkrótce, bo 1 marca, będziecie mogli nabyć darmowe wejściówki.

Czeka nas czas pełen wrażeń. Zobaczymy wspaniałe zdjęcia Aleksandry Szczygieł, poznamy laureatkę Nagrody Specjalnej – Kapelusza Edyty 2022, a następnie zanurzymy się w poetycką opowieść o miłości. Recital „Wcale nie, ależ tak” w wykonaniu aktorów Teatru po Pracy to gwarancja udanego wieczoru – wieczoru przepełnionego poruszającymi utworami poetyckimi napisanymi specjalnie na tę okazję przez Janusza Hurnika i Agnieszkę Raj-Kubat. Utwory okraszone będą muzyką w wykonaniu wyśmienitych artystów, którzy od lat towarzyszą aktorom Teatru po Pracy. Usłyszymy wiele różnych piosenek, m.in. „Wcale nie, ależ tak” z musicalu „Annie Get Your Gin”, z której recital czerpie swój tytuł.

Zapowiedź Gali to doskonała okazja, by powspominać. W 2019 roku Agnieszka Raj-Kubat została laureatką Kapelusza Edyty. To zdjęcie pochodzi właśnie z tamtego czasu .

Fot. Atelier