Pierwsze jesienne zapowiedzi – kabaret Paranienormalni i koncert „Raz, Dwa Trzy”

Cieszymy się wakacjami, ale już myślimy o jesiennych propozycjach dla mieszkańców naszego miasta. Oto pierwsze z nich – występ kabaretu Paranienormalni oraz koncert urodzinowy zespołu „Raz, Dwa Trzy”. Oto szczegóły!

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. „Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

Zapraszamy na występ kabaretu 29 września o godzinie 17.30 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Bilety w cenie: 75 zł!

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Zespół „Raz, Dwa, Trzy” – czy komuś trzeba ich przedstawiać? 🙂

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  – jego swoistym DNA. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół chce uczcić przyjaźń z widzami i wyrazić wdzięczność za to, że są.

Zapraszamy na koncert „30 lat jak jeden… koncert” w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury 24 listopada o godz. 18.00. Bilety w cenie 110 zł.

Bilety na obydwa wydarzenia dostępne na stronie: http://bilety.mdk.lubliniec.pl  (ilość ograniczona).

Pozostałe bilety dostępne na stronach: www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl.

Zamówienia zbiorowe: telefon 887 090 020.