Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

konkurs plastyczny Jubileusz 750-lecia naszego miasta zainspirował nas do stworzenia wyjątkowego konkursu. Poprzez konkurs plastyczny „Uliczki, kamieniczki, zakamarki” chcemy uhonorować cudowne miejsca w naszym mieście, które kryją w sobie ciekawą historię, nietuzinkową architekturę bądź nieznane dotąd zakątki.

Do konkursu plastycznego pragniemy zaprosić każdego z Was. Pokażcie nam swoje uliczki. Odkryjcie zakamarki miejsc, w których mieszkacie. Odsłońcie kamieniczki, które mijacie każdego dnia. Ukażcie rodzinne domy, miejsca, z którymi jesteście związani. Odkryjcie je przed nami. Pamiętajcie, to może być Lubliniec, ale nie musi. Zależy nam na tym byście wybrali miejsca dla Was ważne, o których myślicie z uśmiechem.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia miasta Lublińca „Uliczki, kamieniczki, zakamarki” adresowany jest do wszystkich kategorii wiekowych.

Prace w formacie A3 wykonane techniką płaską należy dostarczyć lub wysłać ?? ?? września na adres:

??????? ??? ???????

??. ???????????? ?,

??-??? ?????????

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 27 października. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie.

Dokumenty konkursowe wraz z regulaminem znajdują się >>tutaj<<