Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia miasta Lublińca „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

Jubileusz 750-lecia naszego miasta zainspirował nas do stworzenia wyjątkowego konkursu plastycznego o wdzięcznym tytule 𝓤𝓵𝓲𝓬𝔃𝓴𝓲, 𝓴𝓪𝓶𝓲𝓮𝓷𝓲𝓬𝔃𝓴𝓲, 𝔃𝓪𝓴𝓪𝓶𝓪𝓻𝓴𝓲. Chcemy uhonorować cudowne miejsca w naszym mieście kryjące w sobie ciekawą historię, nietuzinkową architekturę bądź nieznane dotąd zakątki. Do konkursu pragniemy zaprosić każdego z Was. Pokażcie nam swoje uliczki, odkryjcie zakamarki miejsc, w których mieszkacie, kamieniczki, które mijacie każdego dnia, rodzinne domy, miejsca, z którymi jesteście związani. Odkryjcie je przed nami. Pamiętajcie, to może być Lubliniec, ale nie musi. Zależy nam na tym byście wybrali miejsca dla Was ważne, o których myślicie z uśmiechem.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia miasta Lublińca 𝓤𝓵𝓲𝓬𝔃𝓴𝓲, 𝓴𝓪𝓶𝓲𝓮𝓷𝓲𝓬𝔃𝓴𝓲, 𝔃𝓪𝓴𝓪𝓶𝓪𝓻𝓴𝓲 adresowany jest do wszystkich kategorii wiekowych.

Prace w formacie A3 wykonane techniką płaską należy dostarczyć lub wysłać 𝗱𝗼 𝟯𝟬 𝘄𝗿𝘇𝗲𝘀́𝗻𝗶𝗮 na adres 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗗𝗼𝗺𝘂 𝗞𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝘆 𝘄 𝗟𝘂𝗯𝗹𝗶𝗻́𝗰𝘂, 𝘂𝗹. 𝗣𝗹𝗲𝗯𝗶𝘀𝗰𝘆𝘁𝗼𝘄𝗮 𝟵, 𝟰𝟮-𝟳𝟬𝟬 𝗟𝘂𝗯𝗹𝗶𝗻𝗶𝗲𝗰.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 𝟮𝟳 𝗽𝗮𝘇́𝗱𝘇𝗶𝗲𝗿𝗻𝗶𝗸𝗮. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie.

Dokumenty konkursowe wraz z regulaminem znajdują się >>tutaj<<