Nowy sezon artystyczny w MDK Lubliniec

23 września ruszyły ponownie zajęcia sekcji artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. W roku szkolnym 2024/2025 otwartych zostało 15 sekcji w 40 grupach!

Bardzo cieszy fakt, że tak duże jest zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży ofertą zajęć w Miejskim Domu Kultury. Tak wiele młodych talentów wyraża chęć rozwoju pod okiem profesjonalnych instruktorów. Popołudnia w Miejskim Domu Kultury upływać będą na zajęciach plastycznych, wokalnych, teatralnych oraz tanecznych. Wciąż zapisać można się do sekcji ,,Indywidualna gra na instrumentach dętych”. Jeśli Ty lub Twoja pociecha macie ochotę stać się jej członkiem prosimy o kontakt z działem sekcji artystycznych w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu pod numerem telefonu 34/ 351 06 83.

Zobaczcie fotorelację