Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową Czas rozpocząć Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. To już w 29. edycja!

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych oraz dziecięcych zespołów plastycznych w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych województwa śląskiego.

Każdy uczestnik może nadesłać jedną pracę, o wymiarze A5 (14,8 cm x 21 cm), wykonaną techniką płaską.

Na prace czekamy do 20 listopada.

Nasz adres:

Ul. Plebiscytowa 9

Prace można złożyć również osobiście .

Nagrodzone prace będzie można obejrzeć na stronie internetowej MDK oraz na systemie wystawienniczym przed Miejskim Domem Kultury.

Regulamin i dokumenty konkursowe dostępne >>tutaj<<

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową będzie towarzyszył jarmarkowi rękodzieła i spotkaniu z Mikołajem 4 grudnia na rynku miejskim w Lublińcu. Wówczas w okolicy godz. 17.00 poznamy laureatów konkursu. Zapraszamy!