„Kobieta na zamówienie” – kolejna komedia teatralna w MDK!

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje? Zapraszamy na teatralną komedię „Kobieta na zamówienie”! Na scenie zobaczymy Jacka Kawalca, Dariusza Niebudka oraz Beatę Zarembiankę.

1 kwietnia scena MDK znowu zamieni się w scenę teatralną! To nie prima aprilis! Po raz kolejny zapraszamy na sztukę z udziałem Dariusza Niebudka, który „zakochał się” w lublinieckiej publiczności przy okazji ostatniego występu w sztuce „Mąż mojej żony”. Tym razem powraca w innym składzie aktorskim, ale z równie śmieszną komedią!

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet. Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi… 🙂 Cóż rzec – trzeba uważać o czym się marzy!

Zapraszamy na teatralną ucztę! Więcej informacji na stronie wydarzenia >> tu <<

Bilety w cenie 60 zł w kasie kina oraz na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl