Informacja o odwołanych wydarzeniach w MDK

Drodzy odbiorcy wydarzeń Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce podejmowane są różne środki ostrożności – kontrole sanitarno-epidemiologiczne na granicach, kwarantanny. Działania nie omijają instytucji kultury.

Zgodnie z najnowszymi postanowieniami odwoływane są wszystkie imprezy masowe, które miały się odbyć w Polsce. Z naszej perspektywy nie ma jednak znaczenia, czy zagrożenie dotyczy 10 osób czy 1000. W trosce o uczestników wydarzeń organizowanych przez MDK podjęliśmy trudną – ale konieczną – decyzję, o przeniesieniu najbliższych imprez. Nie odbędzie się więc VI Lubliniecka Gala „Być kobietą” (12.03), spektakle Teatru po Pracy (11.03 i 25.03).

Chociaż na ten moment w Lublińcu ani okolicy nie zostały potwierdzone żadne przypadki zachorowań, przyjmujemy zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Liczymy na zrozumienie dla tej decyzji.

O nowych terminach tych wydarzeń będziemy informować na naszej stronie www oraz Facebooku.  Jednocześnie informujemy, że bilety na spektakl Teatru po Pracy nie tracą ważności – będą obowiązywały dla nowych wyznaczonych terminów.

Sytuacja jest dynamiczna. O decyzjach w sprawie pozostałych wydarzeń będziemy informować na bieżąco na Facebooku i stronie www.