Finał zabawy jubileuszowej zabawy ,,12 sposobów na zdrowie’’

Rok 2023 jest dla Miejskiego Domu Kultury wyjątkowy, obchodzi 60-lecie działalności. Hasłem promującym ten jubileusz jest ,,Kultura na zdrowie’’. Zorganizowana zabawa ,,12 sposobów na zdrowie’’ dobiega końca. Czas na wielki finał, na który zapraszamy już 8 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00, nastąpi wtedy uroczyste wręczenie nagród.

30 listopada wyczekujcie od rana na stronie mdk.lubliniec.pl oraz na naszych mediach społecznościowych ostatnich  dwóch zagadek. Jeśli na waszej planszy brakuje jakichś stempli, do 2 grudnia macie czas na ich uzupełnienie. Pamiętajcie wpadnijcie do Galerii pod Glinianym Aniołem ze zdjęciem, które będzie odpowiedzią na zagadkę.  Czekamy na najbardziej wytrwałych uczestników zabawy!