Finał zabawy jubileuszowej zabawy ,,12 sposobów na zdrowie’’

Rok 2023 jest dla Miejskiego Domu Kultury wyjątkowy, obchodzi 60-lecie działalności. Hasłem promującym ten jubileusz jest ,,Kultura na zdrowie’’. Zorganizowana zabawa ,,12 sposobów na zdrowie’’ dobiega końca. Czas na wielki finał, na który zapraszamy już 8 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00, nastąpi wtedy uroczyste wręczenie nagród.

30 listopada wyczekujcie od rana na stronie mdk.lubliniec.pl oraz na naszych mediach społecznościowych ostatnich  dwóch zagadek. Jeśli na waszej planszy brakuje jakichś stempli, do 2 grudnia macie czas na ich uzupełnienie. Pamiętajcie wpadnijcie do Galerii pod Glinianym Aniołem ze zdjęciem, które będzie odpowiedzią na zagadkę.  Czekamy na najbardziej wytrwałych uczestników zabawy!

Grafika ,,12 sposobów na zdrowie''