Eliminacje powiatowe XXXIV Regionalnych Spotkań Recytatorskich „Wrażliwość na słowa”

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXXIV Regionalnych Spotkań Recytatorskich „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 26 i 27 kwietnia 2023 roku.

Konkurs ma na celu rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 kwietnia roku w MDK, listownie na adres 42-700 Lubliniec, ul. Plebiscytowa 9 lub mailem na adres: kontakt@mdk.lubliniec.pl

Eliminacje powiatowe w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu:Plakat Regionalne Spotkanie Recytatorskie

26.04.2023 r.

• Kategoria I (klasy I-III szkoły podstawowej) – godz. 9:00 – recytacja
  • Kategoria II (klasy IV-VI szkoły podstawowej) – godz. 11:30 – recytacja

27.04.2023 r.

• Kategoria III (klasy VII-VIII szkoły podstawowej) – godz. 9:00 – recytacja

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania w załącznikach.

Regulamin Regionalne Spotkania Recytatorskie

Karta zgłoszeniowa Regionalne Spotkania Recytatorskie