Chcesz rozwijać swój talent? Zapisz się do sekcji!

Popisy Break Dance Od 11 do 14 września 2023 roku w Miejskim Domu Kultury ruszają zapisy na zajęcia sekcji artystycznych. Jeśli ty lub twoje dziecko chcecie pod okiem profesjonalistów szkolić swoje umiejętności, koniecznie zapoznajcie się z ofertą sekcji i harmonogramem zapisów. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie mdk.lubliniec.pl w zakładce ,,Odkryj sekcje MDK’’.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko lub siebie na zajęcia artystyczne MDK, musisz podjąć następujące kroki:

1. Zapoznaj się z harmonogramem zapisów i wybierz intersujące Cię zajęcia.
  2. Przyjdź do MDK Lubliniec w dniu zapisów na dane zajęcia i spotkaj się z instruktorem. To dobra okazja, by porozmawiać i dopytać o szczegóły zajęć.
  3. Weź ze sobą wypełnione dokumenty.

Harmonogram zapisów wygląda następująco:

• 11 września 2023

Zespół Pieśni i Tańca „HALKA”

Prowadzenie: Instruktor Krystian Olszowski, Miejsce: Siedziba ZPiT „Halka”
ul. Stalmacha 12, Kiedy? Godz. 16:00 dzieci 7-10 lat, godz. 16:40 dzieci 11-15 lat, godz. 17:20 młodzież i dorośli

Linoryt i Malarstwo Emocjonalne

Prowadzenie: Instruktor Marzena Zając, Miejsce: Sala nr 3 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? Godz. 17:00-19:00

• 12 września 2023

Plastyka

Prowadzenie: Instruktor Monika Klimza-Gryc Miejsce: Sala kameralna w Miejskim Domu Kultury w Lublińu, Kiedy? Godz. 16:00-18:00,

Break Dance i Street Dance

Prowadzenie: Instruktor Damian Knop, Miejsce: Sala baletowa w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? Godz. 17:00-19:00

• 13 września 2023

Formacje taneczne i taniec towarzyski

Prowadzenie: Instruktor Katarzyna Koszczyk, Miejsce: Sala baletowa w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? Godz. 16:00-18:00,

Gospelsi

Prowadzenie: Instruktor Edyta Krętkowska, Miejsce: Sala nr 4 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? Godz. 17:00-18:00,

Młodzieżowa Scena Teatralna

Prowadzenie: Agnieszka Raj-Kubat, Miejsce: Sala widowiskowa w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? Godz. 18:00-19:00

• 14 września 2023

Rękodzieło kreatywne

Prowadzenie: Instruktor Ewa Chrobok, Miejsce: Sala kameralna w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? Godz. 16:00-18:00,

Mażoretki

Prowadzenie: Instruktor Małgorzata Prowda, Miejsce: Sala baletowa w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? godz. 16:00-16:45 (5-7 lat), godz. 17:00-17:45 (8-11 lat), godz. 18:00-18:45 (12-16 lat)

Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec + Nauka gry na instrumentach dętych

Prowadzenie: Instruktor Bartłomiej Pięta i Tomasz Onysek, Miejsce: Sala nr 4 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu, Kiedy? godz. 16:00-18:00

Jeśli zapisujesz dziecko, przyjdź z nim na zapisy. Będziesz wówczas mógł złożyć potrzebne dokumenty. Nie zapomnijcie, o wygodnym obuwiu i luźnym stroju. Uczestnicy, którzy brali udział w zajęciach w roku szkolnym 2022/2023, mają możliwość złożenia deklaracji o kontynuacji zajęć do 8 września 2023 r. Zajęcia w roku szkolnym 2023/2024 będą kontynuowane dla następujących sekcji:

1. Studio wokalne
  2. Break Dance i Street Dance
  3. Malarstwo emocjonalne i linoryt
  4. Rękodzieło Kreatywne
  5. Mażoretki
  6. Formacje taneczne i taniec towarzyski
  7. Indywidualna gra na instrumentach dętych
  8. Plastyka ( Uwaga zmiana instruktora, w roku szkolnym 2023/2024 zajęcia prowadzić będzie Monika Klimza-Gryc).

Jak co roku, dla uczestników z Lublińca zajęcia będą nieodpłatne. Dla chętnych spoza Lublińca koszt pozostaje bez zmian, czyli 20 zł za miesiąc (płatne za miesiące od października do czerwca). Odpłatne są dla wszystkich uczestników zajęcia mażoretek w kwocie 50 zł za każdy miesiąc.  Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. W przypadku pełnych list kontynuacyjnych, uczestnicy będą zapisywani na listy rezerwowe. Uwaga: Jeżeli uczestnik nie pojawi się na pierwszych zajęciach i nie zostanie to usprawiedliwione, zostanie skreślony z listy.

Sekcja Gospelsi w tym roku organizuje nabór głosów (sopranów, tenorów, basów). Ochotnicy powinni mieć słuch harmoniczny i czytać nuty.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Czekamy na Was, rozpocznijmy razem nowy rok szkolny.

Zajęcia sekcji Formacje Taneczne