Wyjątkowy wieczór poetycki z Teatrem po Pracy

Zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór poetycki „Mężczyźni kobietom”, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury. Wydarzenie wpisuje się w Kampanię 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć organizowaną między 25 listopada a 10 grudnia przez Women’s Global Leadership Institute.

Daty te są nieprzypadkowe. 25 Listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet. 10 grudnia przypada natomiast Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Kampanii towarzyszą różne działania społeczne i kulturalne na całym świecie. Miejski Dom Kultury również włącza się w to wydarzenie, organizując spotkanie z poezją, w którym mężczyźni będą recytować wiersze kobietom 🙂

Wieczór poetycki przygotowała Agnieszka Raj-Kubat, reżyser i instruktor „Teatru po Pracy”. Możemy spodziewać się pięknych, wzruszających utworów muzycznych. Będzie poetycko, trochę sentymentalnie, ale na pewno czarująco. Drogie Panie, nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu!