4 godziny i… szyjesz na maszynie!

Zapraszamy na warsztaty szycia na maszynie!  W świat pełen ściegów i pracy z wykrojami wprowadzi instruktorka: Katarzyna Grabińska. To jedna z inicjatyw, które zostaną zrealizowane przez MDK w ramach programu “Dom Kultury+”.

W czasie warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami pracy na maszynie, pracą z wykrojami i oczywiście – coś uszyją!  Instruktorka gwarantuje, że uszycie kardiganu czy innej prostej części garderoby jest w zasięgu każdego.

Warsztaty odbędą się w Miejskim Domu Kultury w terminach:

• 5 sierpnia (17.00-21.00)
  • 12 sierpnia (17.00-21.00)

Każde spotkanie będzie miało ten sam przebieg – należy więc wybrać jeden z terminów.

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY. Organizatorzy zapewniają materiały do szycia i dostęp do wszelkich akcesoriów. Wymagania są dwa. Pierwsze z nich to maszyna do szycia – nawet taka, która jest od dawna nieużywana i tylko zbiera kurz w szafie mamy, babci czy cioci. Drugie wymaganie to ukończone 15 lat. Górnej granicy wieku nie ma! 🙂

ZAPISY od 29 lipca w Galerii pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88)

Zajęcia dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021.