29 maja – Dzień Działacza Kultury!

To, że dzieją się różne koncerty, wystawy, wydarzenia, że działa kino, a dzieci i dorośli mogą korzystać z zajęć artystycznych – nie jest dziełem przypadku. 😉 Za wszystkimi tymi działaniami stoją konkretni ludzie, którzy swoje życie zawodowe związali z kulturą. Czego życzymy sobie (i Wam, drodzy widzowie), z okazji Dnia Działacza Kultury?

W tym roku życzymy wszystkim osobom związanym z kulturą – pracownikom instytucji, animatorom, twórcom, instruktorom – przetrwali zamrożenie i odmrożenie. Do tego będzie trzeba dobrych rozwiązań (a te pojawiają się cały czas) i Was, drodzy uczestnicy kulturalnego życia!

Dziękujemy, że na różne sposoby jesteście z nami na naszym kulturalnym okręcie! Niech tak będzie dalej!