lipiec, 2022

04lipiec(lipiec 4)10:0029(lipiec 29)12:00„Apetyt na Lubliniec”

Szczegóły wydarzenia

Udane wakacje❓Tylko z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu ? Po prostu mamy na to przepis ? Zabawa z naszymi instruktorami sprawi, że nie tylko świetnie spędzicie ten wakacyjny czas ? ale nabierzecie również „apetytu na Lubliniec” ?

A ᴏᴛᴏ ɴᴀsᴢ ʀᴏᴢᴋᴌᴀᴅ ᴊᴀᴢᴅʏ ɴᴀ ʟɪᴘɪᴇᴄ:

? Wełna, 4-8 lipca, godz. 10-12 ? Instruktor Dorota Kucharczyk przeniesie Was w świat wełny ? Dowiecie się jak wykonać dywanik, pompon lub gobelin ?
? Park sztuki, 11-15 lipca, godz. 10-12 ? Instruktor Marzena Zając zapozna Was ze sztuką ziemi, czyli LAND ART ? Wykonacie instalacje, które ozdobią skwer przed MDK
? Ukulele, 18-22 lipca, godz. 10-12 ? Instruktor Sylwia Patyna nauczy Was grać na niezwykłym instrumencie, jakim jest ukulele ? Uwaga❗️Trzeba mieć własny instrument. Można zakupić na zajęciach ?
? Atrakcje i animacje, 25-29 lipca, godz. 10-12 ? Instruktor Sara Wojtulek zapewni Wam odrobinę wakacyjnego szaleństwa ? Gry, zabawy, zajęcia sensoryczne oraz dobry humor gwarantowany ?
? Poranki w Kinie „Karolinka” ? zapraszamy Was na seans w każdy wtorek i piątek o godz. 10.00 ? Koszt biletów: ulgowy 14 zł, normalny 16 zł

Na zajęcia zapraszamy dzieci powyżej 7️⃣ roku życia Zapisy ruszają ?? ??????? w godz. ?.??-??.?? pod numerem telefonu ?? ??? ?? ?? ☎️ Mamy dla was sporo miejsc, ale warto się spieszyć, gdyż ich liczba jest ograniczona ? Zajęcia są bezpłatne ?

Regulamin >>tutaj<<

Zgoda >>tutaj<<