III Jarmark Rękodzieła – fotorelacja

W niedzielę 10 września 2017 odbył się, już po raz trzeci, Jarmark Rękodzieła. Fantastyczna atmosfera na skwerze przed domem kultury mogła zaistnieć dzięki wystawcom, artystom, instruktorom, a przede wszystkim dzięki licznie odwiedzającym.

Na jarmarku można było zakupić prawdziwe cudeńka: piękną ceramikę, biżuterię, ale także ręcznie zdobione ubrania, szkło artystyczne czy maskotki. Na uczestników oprócz wielu wystawców, czekały dodatkowe atrakcje: warsztaty artystyczne, animacje dla dzieci i koncert duetu „Pieprzyk”.

Nie zabrakło też „emdekowego zwierza” jeża, który zachęcał do zapisania się na zajęcia artystyczne. Dzieci mogły go poznać podczas zabaw ze specjalnie dla nich uszytą „jeżową” chustą animacyjną i podczas nowej gry planszowej.

Wielu mieszkańców zdecydowało się to niedzielne popołudnie spędzić na jarmarku. Wracali do domu z upominkami, własnoręcznie przygotowanymi ślicznym wiankami i ozdobami. Dzieci grały, goniły bańki mydlane i robiły piękne linoryty.

Po ręcznie tworzone ozdoby i artystyczne upominki zapraszamy do Galerii pod Glinianym Aniołem codziennie, a na kolejny jarmark już za rok we wrześniu!