Wernisaż fotografii Kingi i Jarka Kubicieli – fotorelacja

W czwartkowe popołudnie 20 kwietnia 2017 r. w Galerii pod Glinianym Aniołem  odbył się wernisaż wystawy fotografii Kingi i Jarka Kubicieli.

Za sprawą fantastycznych zdjęć właścicieli Studia Fotografii Atelier oraz wystawionych gadżetów motocyklowych mogliśmy wręcz poczuć klimat najbardziej niebezpiecznego wyścigu motocyklowego świata „Isle of Man TT” (Tourist Trophy), który odbywa się na małej wyspie Man położonej na Morzu Irlandzkim.Dodatkowo autorzy podzielili się z nami fotoreportażem prywatnym z tej podróży.

Zebranych gości powitała Pani Agata Woźniak-Rybka Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Swoją obecnością zaszczycił wydarzenie Pan Edward Maniura Burmistrz Miasta Lublińca, Pani Anna Jonczyk-Drzymała Zastępca Burmistrza Miasta Lublińca, radni Rady Miejskiej oraz licznie zgromadzeni goście, przyjaciele artystów, a także najmłodszy wierny fan syn-Kingi i Jarka Kubicieli.

Relację z ubiegłorocznego wyścigu autorstwa fotografów z Lublińca będzie można oglądać w galerii do dnia 14 maja 2017 roku.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii autorstwa Atelier na stronie: https://www.mdk.lubliniec.pl/fotogaleria/516