kwiecień, 2020

01kwiecień18:0020:00ZMIANA TERMINU Spektakl: “Kobieta na zamówienie”

Szczegóły wydarzenia

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje?

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet.

Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi… ? Cóż rzec – trzeba uważać o czym się marzy!

Zapraszamy na teatralną komedię „Kobieta na zamówienie”! Na scenie zobaczymy Jacka Kawalca (Bill), Dariusza Niebudka (Leon) oraz Beatę Zarembiankę (w roli tytułowej kobiety).

Reżyseria: Marcin Sławiński
Muzyka: Jarek Babula