grudzień, 2021

05grudzień17:0018:00XXVIII Wojewódzki Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Szczegóły wydarzenia

To już 28. edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową, do którego zapraszamy dzieci i młodzież.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci uczęszczające do przedszkola, uczniów szkół podstawowych oraz dziecięce zespoły plastyczne w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych województwa śląskiego. Tradycyjnie, w dowolnej płaskiej formie plastycznej należy wykonać kartkę bożonarodzeniową w formacie A5 i dostarczyć ją do 21 listopada 2021 roku do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Możecie to zrobić na dwa sposoby:

1. Wysłać na adres Miejski Dom Kultury, ul. Plebiscytowa 9, 42-700 Lubliniec
  2. Dostarczyć osobiście do Galerii pod Glinianym Aniołem w godzinach 15.00 – 21.00

Pracę należy dostarczyć razem z formularzem zgłoszeniowym (szczegóły w regulaminie).

Dokumenty konkursowe można pobrać poniżej:

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 grudnia 2021 roku o godzinie 17.00. O szczegółach poinformujemy pod koniec listopada. ?

(Niedziela) 17:00 - 18:00