wrzesień, 2021

05wrzesieńCały dzień30Wystawa obrazów Martyny Abu Louz "The Flashback"

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wystawę obrazów Martyny Abu Louz – artystki, magistra sztuki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na kierunku malarstwo sztalugowe.

Wystawa prac Martyny Abu Louz zatytułowana „The Flashback” jest niczym innym jak migawką, wspomnieniem, zbiorem zarejestrowanych na płótnie spontanicznych przeżyć i zagadnień. Poruszane tematy i kwestie są zróżnicowane ponieważ pochodzą z odmiennych cykli, które powstawały na przestrzeni dwóch ostatnich lat. Zebrane prace są przekrojem różnych tematów i kwestii czy analizą odmiennych stanów emocjonalnych, stąd na wernisażu możemy zobaczyć zarówno mroczne, przepełnione smutkiem, agresją czy nostalgią portrety jak i zmysłowe, pełne namiętności i wyzwolenia akty kobiece, aż po niezwykle ekspresyjne pejzaże.
Artystka ukazuje subiektywną spontaniczną reakcję i pozostawia komentarz otaczającego świata, jednocześnie pozwalając odbiorcy na własne przemyślenia oraz własną emocjonalną interpretację. „ W swoich pracach staram się kłaść nacisk na emocje i ekspresję. Maluję silnymi, często niedbałymi pociągnięciami pędzla, używając żywych barw w ten sposób wyrażając subiektywną i osobistą analizę rzeczywistości, jak również spontaniczne odczucia. Moim celem jest wprowadzenie widza do malarskiej przestrzeni, ukierunkowanie uwagi, wyzwolenie pewnych doznań i pozostawienie go z jego odczuciami, myślami i własną często odmienną, ale jakże fascynującą interpretacją.”
➡ Otwarcie wystawy 5 września o godzinie 17.00 🙂 Zapraszamy!

Wytyczne zdrowotne na to wydarzenie

Wymagane maski

wrzesień 5 (Niedziela) - 30 (Czwartek)