maj, 2024

25maj16:0018:00,,Tu i teraz” // spektakl

Szczegóły wydarzenia

25 maja w Miejskim Domu Kultury już po raz dziewiąty odbędzie się ,,Twoje TAK ma ZNACZENIE’’, podczas którego działać będzie miasteczko medyczne z bezpłatnymi badaniami, strefa dla dzieci, strefa sportowa oraz zdrowych przekąsek. Na zakończenie o godzinie 16:00 podczas finałowej gali lubliniecki Teatr po Pracy wystąpi ze spektaklem ,,Tu i teraz’’.

Hasło tegorocznej kampanii to ,,Nie bój się diagnozy i walcz”. Spektakl ,,Tu i teraz’’ do którego scenariusz napisała odpowiedzialna za reżyserię Agnieszka Raj-opowiada o różnych historiach przeciętnego człowieka, które zdarzają się tuż obok. Za ścianą, w sypialni, na spacerze. Historii, które zmieniają nasze podejście do życia i tym samym perspektywę patrzenia na świat. W obliczu choroby człowiek przewartościowuje wszystko. Pozostaje wtedy tylko TU i TERAZ. Ale także nadzieja i wiara w cud.

Wszyscy podświadomie oddalamy od siebie wizyty lekarskie, wczesną diagnostykę, zniechęceni mocno biurokracją? Boimy się diagnozy, ale finał przecież może być optymistyczny i często tak właśnie jest. Koniecznie zajrzyjcie do Miejskiego Domu Kultury w tą majową sobotę i pamiętajcie lepiej zapobiegać niż leczyć!

Bezpłatne wejściówki na spektakl dostępne będą od 15 maja od godziny 15:00 na stronie www.mdk.lubliniec.pl lub w kasie MDK.

Zobacz więcej

Czas

(Sobota) 16:00 - 18:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content