sierpień, 2020

20sierpień19:3021:30Teatr na ekranie: “Brancz" reż. Juliusz Machulski

Szczegóły wydarzenia

W ramach nowego cyklu “Teatr na ekranie” zapraszamy 20 sierpnia o godzinie 19.30 przed Miejski Dom Kultury – odbędzie się tu projekcja spektaklu “Brancz” w reżyserii Juliusza Machulskiego.

To komedia obyczajowa ze znakomitymi kreacjami aktorskimi – występują m.in. Anna Seniuk, Stanisława Celińska i Cezary Pazura. Przy jednym stole spotyka się kilka pokoleń pewnej polskiej rodziny. Co wyniknie z tego spotkania?

„Teatr na ekranie” to pomysł, który powstał z chęci zadbania o wielbicieli teatru.  To nie tylko wspólne oglądanie spektaklu, ale również szansa na poszerzenie swojej wiedzy o teatrze, podjęcie dyskusji. Każdy spektakl opatrzony będzie komentarzem Agnieszki Raj-Kubat – aktorki i reżyserki Teatru po Pracy.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

“Brancz” reż. Juliusz Machulski
20 sierpnia, godz. 19.30