lipiec, 2021

28lipiec17:0019:00Teatr Chrząszcz w Trzcinie // spektakl dla dzieci

Szczegóły wydarzenia

Spektakl jest krótką instrukcją zawierania przyjaźni, porusza temat wiary w marzenia i dążenia do ich spełnienia. Głównym bohaterem jest pocieszna Kaczka, której partneruje strachliwy Mamut. Kaczka marzy, żeby polecieć na chmurę, a Mamut jest bardzo ostrożny i boi się, że Kaczka wyginie od tych prób tak jak reszta jego gatunku. Teatr Chrząszcz w Trzcinie zestawia ze sobą dwie postawy życiowe: Kaczka jest otwarta na nowe wyzwania, natomiast Mamut obawia się zmian.

Puk! Puk! Kto tam? – Kaczka jest ciekawa,

Puk! Puk! Mamut się chowa…

Co wyniknie z tego zestawu? Na pewno dużo zabawnych sytuacji i niespodziewanych zwrotów akcji. Przedstawienie grane jest wewnątrz potężnej konstrukcji w formie sześcianu. Występują aktorzy i duże lalki. Cechuje się dużą interakcją z widownią. Jest to autorski spektakl Marty i Cezarego Skrockich.

WSTĘP DARMOWY

Zapraszamy 28 lipca, godzina 17.00 / skwer przed MDK