luty, 2023

08luty18:0020:00,,Szymborska kontra Fredro”

Szczegóły wydarzenia

Już 8 lutego 2023 o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii pod Glinianym Aniołem w Miejskim Domu Kultury na spotkanie z poezją i Teatrem Po Pracy.

Czy to oznacza, że tego wieczoru szykuje nam się pojedynek na wiersze?  Rok 2023 to między innymi ROK Wisławy Szymborskiej i ROK Aleksandra Fredry, dlatego wybór tematu spotkania nie jest przypadkowy… Miłość. Niewyczerpane źródło witalności. Powiedzieć komuś ” kocham Cię” czy ” I love you”, to wielka sprawa, ale miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, chociaż dzięki niej można wszystko pojąć. Mówi się, że kiedy się kogoś naprawdę kocha trzeba mieć odwagę, by pozwolić tej ukochanej osobie odejść, albo też mieć siłę, by na nią poczekać..

Zatem czy trzeba być zakochanym lub kochać, żeby pojawić się 8 lutego o godzinie 18 tej w naszej  Galerii? Otóż nie. Wystarczy przyjść, wygodnie  zasiąść w fotelu i raczyć swoje zmysły pięknymi dźwiękami i poetyckimi tekstami płynącymi z ust aktorów Teatru po Pracy. Zresztą kto wie, być może kogoś z Was tego wieczoru „dopadnie” strzała amora..??

Możemy powiedzieć tylko tyle: naprawdę warto. Zapraszamy.

(środa) 18:00 - 20:00