czerwiec, 2020

01czerwiecCały dzień30Święto Młodej Sztuki #NaMieście

Szczegóły wydarzenia

W kilku miejscach Lublińca możecie zobaczyć dzieła artystów działających w naszych sekcjach: malarstwa emocjonalnego, plastyki, ceramiki i rękodzieła. To nowa odsłona Święta Młodej Sztuki, które co roku gościło w MDK. Tym razem sytuacja epidemiczna spowodowała, że do wystawy musieliśmy podejść dość… nieszablonowo! Ale udało się!

Od poniedziałku, 1 czerwca, wystawy w ramach Święta Młodej Sztuki #NaMieście pojawiły się w Parku Leśnym, na bulwarze Grotowskiego oraz na lublinieckim rynku. Oryginały prac zawisły w nowej przestrzeni wystawienniczej, czyli… w drzwiach Miejskiego Domu Kultury.

Na wystawie możemy zobaczyć całą kolekcję MISIÓW, które kojarzą się z wsparciem, dobrymi chwilami, z towarzyszeniem. Wszystkie prace inspirowane są hasłem “RAZEM nie nudzi MISIE”.

Zapraszamy na wystawy – niech staną się powodem do wspólnego, rodzinnego spaceru (z zachowaniem dystansu) lub oglądnijcie prace przy okazji! ?

czerwiec 1 (Poniedziałek) - 30 (Wtorek)