marzec, 2020

21marzec18:0021kwiecień19:30SPEKTAKL PRZENIESIONY Spektakl "Szalone nożyczki"

Szczegóły wydarzenia

W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Miejski Dom Kultury będzie gościł na swojej scenie kultowy spektakl teatralny pt. „Szalone nożyczki” już 21 marca 2020. o godz. 16.00 i 19:00!

„Szalone nożyczki” porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Lublińca będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą.

Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii… Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne.

Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami!

Spektakl przeniesiony najpierw na 29 listopada, a później – kwiecień 2021. Bilety zachowują ważność. Informacje o zwrotach: https://mdk.lubliniec.pl/informacja-o-mdk-kornawirus/

Obsada wymienna:

Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz