wrzesień, 2022

29wrzesień19:0021:00Spektakl: „Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości”Teatr

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na  satyryczno – muzyczny  spektakl z udziałem rewelacyjnych aktorów: Beaty Zarembianki i Dariusza Niebudka. W swej konwencji nawiązuje do „Kabaretu Starszych Panów”. Jest to podróż przez różne odcienie miłości, opowiedziana i wyśpiewana słowami Stefanii Grodzieńskiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory oraz Macieja Siekluckiego, ze znakomitą muzyką Jarka Babuli, Jerzego Derfla i Jerzego Wasowskiego. Ta kompilacja spotkań kobiety i mężczyzny w różnych sytuacjach życiowych, w przezabawny sposób ukazuje zawirowania natury damsko-męskiej i choć wszyscy pragniemy tego samego, porozumienie obu płci potrafi być arcytrudne. Wielkim atutem spektaklu oprócz świetnej muzyki są inteligentne i dowcipne dialogi.

Występują: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek

Teksty: Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot, Wojciech Młynarski, Maciej Sieklucki

Muzyka: Jarek Babula, Jerzy Derfel, Roman Orłow

Idea przestrzeni: Jarek Babula