grudzień, 2023

20grudzień18:0020:30„Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”

Szczegóły wydarzenia

Zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

Czas trwania retransmisji: około 130 minut + 15 minut przerwy

Zapraszamy na retransmisję koncertu świątecznego ,,Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” w Kinie ,,Karolinka” MDK Lubliniec w dniach 20,27 grudnia 2023 o godzinie 18:00 oraz 10 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00. Bilety w cenie normalny: 35 zł oraz ulgowy: 30 zł kupić można online na stronie lub w kasie MDK od godziny 15:00.

 

 

Zobacz więcej

Czas

(środa) 18:00 - 20:30

Dodaj komentarz

X
Skip to content