październik, 2022

27październik17:0019:00Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

Każdy konkurs ma swój wielki finał.

Zapraszamy 27 października o godz. 17.00 do Miejskiego Domu Kultury. Ogłosimy zwycięzców Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”. Nagrodzone i wyróżnione prace będziecie mogli obejrzeć na wystawie w holu MDK.

Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie koncert „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”. Artyści MDK zabiorą Was na muzyczny spacer po Lublińcu.

Do konkursu zaproszeni zostali twórcy z całej Polski, aby pokazali swoje ulubione miejsca – te, które wyróżniają się nietuzinkową architekturą lub są po prostu bliskie ich sercom. Celem konkursu było rozbudzanie miłości i pasji do własnej „małej ojczyzny”, a także świętowanie 750-lecia Lublińca.

(Czwartek) 17:00 - 19:00