sierpień, 2022

05sierpieńCały dzień30Poranki z Kinem „Karolinka”

Szczegóły wydarzenia

Lubicie poranki w Kinie „Karolinka”? Tak się składa, że w sierpniu mamy dla Was zupełnie nowe animacje oraz film dla całej rodziny.

  • 5 i 9 sierpnia – niemiecka animacja „Ogliki” na podstawie książek dla dzieci Erharda Dietla. Urocza rodzina Oglików szuka nowego domu.  Trafia do spokojnej wioski „Śmierdziuszkowo”, która ma problem z lokalnym wysypiskiem śmieci. Wszystko jednak składa się znakomicie, bo Ogliki żywią się śmieciami i mieszkają na śmietniskach.
  • 12 i 16 sierpnia amerykańska animacja „DC Liga Super-Pets” na podstawie popularnego komiksu o tym samym tytule. Gdy Superman razem z resztą Ligi Sprawiedliwości zostaje porwany, super –pies Krypto tworzy drużynę zwierząt domowych ze schroniska. Każdy z jej członków otrzymuje supermoce. Jednak najpierw będą musieli nauczyć się nimi posługiwać.
  • 19 i 23 sierpnia familijna komedia „Lena i Śnieżek”. Lena znajduje nowego przyjaciela – białe lwiątko. Nazywa go „Śnieżek”. Dziewczynka jednak nie wie, że polują na niego kłusownicy. Czy uda jej się ochronić „Śnieżka”?
  • 26 i 30 sierpnia duńska animacja „Kosmiczna przygoda Allana” na podstawie książki dla dzieci Petera Frödina i Line Knutzon. Allan poznaje sąsiada, Hugo, który ma obsesję na punkcie UFO. Wkrótce na ziemi ląduje kosmitka, Majka. Ściga ją szalony kolekcjoner. Allan i Hugo będą musieli pomóc Majce wrócić do domu.

Seanse odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o godz. 10.00. Bilety dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00

Zobacz więcej

Czas

sierpień 5 (Piątek) - 30 (Wtorek)

Dodaj komentarz

X
Skip to content