kwiecień, 2024

19kwiecień16:0020:00Piękna na wiosnę

Szczegóły wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie ,,Piękna na wiosnę’’ dedykowane kobietom, które odbędzie się 19 kwietnia. W Galerii pod Glinianym Aniołem można będzie wziąć udział w spotkaniu z fizjoterapeutką,  warsztatach makijażowych, a także wieczorze aromaterapii. Jeśli w waszych szafach zalegają zbędne ubrania, koniecznie odwiedźcie w ten dzień hol MDK, gdzie odbędą się ,,Wymianki ubraniowe’’. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

O godzinie 16:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędą się warsztaty ,,Wiosenne trendy w makijażu’’. Poprowadzi je kobieta z pasją i doświadczeniem w swoim fachu pani Barbara Skoczeń-Maniurka – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Akademii Górnośląskiej w Katowicach oraz Kosmetologii na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Swoje umiejętności szkoli poprzez uczestnictwo w kursach i targach branży beauty. Wiosenny look warto podkreślić odpowiednim makijażem, jak to zrobić dowiemy się już niebawem.

O godzinie 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem o dobrych nawykach w codziennych czynnościach, które poprawią komfort życia kobiet opowie pani Karolina Skubała – absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Opolskim oraz specjalistka z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej. Podczas spotkania pokazane zostaną także ćwiczenia, które każda z nas będzie mogła wykonywać sama w domu, a które korzystnie wpłyną na nasze sampoczucie.

O godzinie 19:00 do ,,Świata zapachów’’ zaprosi pani Iwona Janic. Choć z wykształcenia jest ekonomistką, to z zamiłowania do natury stała się aromaterapuetką. Olejki mają szerokie zastosowanie na wiele dolegliwości zdrowotnych, ale także korzystnie wpływają na nasz nastrój i emocje. Niech ten piątkowy wieczór pełen jest dzięki zapachom pozytywnych wibracji!

W godzinach od 16:00 do 19:00 w holu MDK zapraszamy na ,,Wymianki ubraniowe’’. Warto pomyśleć nad tym co w naszej garderobie jest nam już niepotrzebne, co nie pasuje lub już się nie podoba. Odświeżcie swoją szafę w duchu zero waste i znajdźcie niepowtarzalne ,,perełki’’. Na wydarzenie obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem lub pod numerem 34/351 06 88 w godzinach od 15:00 do 21:00.

Zobacz więcej

Czas

(Piątek) 16:00 - 20:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content