maj, 2022

05maj(maj 5)09:0030wrzesień(wrzesień 30)23:59Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia miasta Lublińca „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

Szczegóły wydarzenia

Obchody 750-lecia Lublińca to wspaniałe źródło inspiracji dla wszystkich twórców ?? Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Uliczki, kamieniczki, zakamarki” został stworzony, aby uczcić ten niezwykły jubileusz ?

Zachęcamy, by w swoich pracach uwieczniać szczególne dla was zakątki, rodzinne domy, uliczki, którymi lubicie spacerować i kamieniczki, które mijacie każdego dnia ??? Mogą to być miejscowości, w których mieszkacie lub takie, w których lubicie spędzać czas ?

Prace w formacie A3 wykonane techniką płaską należy do ?? ?????́??? wysyłać na adres ?????????? ???? ??????? ? ??????́??, ??. ???????????? ?, ??-??? ?????????. Można również dostarczyć osobiście.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi ?? ???́????????? w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć na wystawie ?

? Dokumenty konkursowe wraz z regulaminem dostępne są na stronie www.mdk.lubliniec.pl

Maj 5 (Czwartek) 09:00 - Wrzesień 30 (Piątek) 23:59