listopad, 2021

24listopad18:0020:00Koncert zespołu "Raz, Dwa, Trzy"

Szczegóły wydarzenia

Zespół „Raz, Dwa, Trzy” w Lublińcu! Zapraszamy na koncert „30 lat jak jeden… koncert” w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury 24 listopada o godz. 18.00. Bilety w cenie 110 zł. 

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język.

Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  – jego swoistym DNA.

Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół chce uczcić przyjaźń z widzami i wyrazić wdzięczność za to, że są.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

 

 

 

 

Zobacz więcej

Czas

(środa) 18:00 - 20:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content