kwiecień, 2021

11kwiecień16:0017:00Wirtualne wydarzenieKoncert: Radio gra!Muzyka

Szczegóły wydarzenia

Czy wiecie, że 11 kwietnia obchodzimy  w Polsce Dzień Radia? Towarzysz życia codziennego, dostawca najświeższych informacji i muzyki… Wyobrażacie sobie bez niego życie?  Z tej okazji mamy dla Was koncert on-line, pełen piosenek i radiowych opowieści.

11 kwietnia 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich wydało dokument z wytycznymi do ustawy powołującej do życia radio. To właśnie na pamiątkę tego wydarzenia obchodzony jest polski Dzień Radia. Dzisiaj nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez niego. Dostarcza informacji, rozrywki, a przede wszystkim muzyki!

Koncert naszych artystów został przygotowany według najnowszych radiowych standardów – będą części wyłącznie do słuchania, ale będą i części do oglądania! Warto zobaczyć jak wygląda to radiowe „studio nagrań”.

Słuchacze i widzowie zostaną zabrani w muzyczną podróż po falach eteru.  Oprócz radiowych opowieści usłyszeć będzie można wokalistów z sekcji MDK, przygotowanych przez instruktora – Mariana Chroboka, a także zobaczyć tancerzy z formacji prowadzonych przez Katarzynę Koszczyk.

Emisja koncertu odbędzie się 11 kwietnia na platformach: Facebook i YouTube Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Start o godzinie 16.00. Koncert dostępny będzie za darmo.

 

Zobacz więcej

Szczegóły wydarzenia wirtualnego

Wydarzenie już się odbyło!

Czas

(Niedziela) 16:00 - 17:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content