styczeń, 2023

14styczeń15:0016:30Koncert Noworoczny 2023

Szczegóły wydarzenia

Zgodnie z tradycją zapraszamy na Koncert Noworoczny w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty.

Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec słynie z niebanalnych koncertów. Słyszeliśmy już ją w koncertach z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Whitney Houston, czy Bee Gees. Tym razem na scenie Miejskiego Domu Kultury zabrzmią utwory Celine Dion.

Lubliniecka orkiestra pod kierownictwem Bartłomieja Pięty tym razem do udziału w koncercie zaprosiła Dorotę Osińską – wokalistkę, aktorkę, kompozytorkę. Występowała na scenach muzycznych i teatralnych w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji. Ma na koncie setki zagranych koncertów i spektakli, liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne, współpracę z największymi osobowościami ze świata kultury w Polsce (Korcz, Satanowski, Konieczny, Szczepkowska) i na świecie (Jose Carreras Ricki  Allison).

Na Koncert Noworoczny zapraszamy do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w sobotę 14 stycznia 2023 roku o godz. 15:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia na www.mdk.lubliniec.pl w zakładce kup bilet lub w kasie MDK od 2 stycznia od godz. 15:00.

 

Zobacz więcej

Czas

(Sobota) 15:00 - 16:30

Dodaj komentarz

X
Skip to content