maj, 2024

31majCały dzień„KASKADER” ( 2D napisy )

Szczegóły wydarzenia

Kiedy gramy? 

 

piątek, 31 maja, godzina, 19:30

 

Colt Seavers (Ryan Gosling) to zaprawiony w bojach kaskader, który po odejściu z branży skupia się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym, ale wraca do pracy, gdy gwiazda megabudżetowego filmu – reżyserowanego przez jego byłą, Jody Moreno (Emily Blunt) – zaginęła.

Podczas gdy bezwzględna producentka filmu (Hannah Waddingham) stara się utrzymać zniknięcie gwiazdy Toma Rydera (Aaron Taylor-Johnson) w tajemnicy przed studiem i mediami, Colt wykonuje zatrważające akrobacje filmowe, próbując (z ograniczonym powodzeniem) powrócić do łask Jody. W efekcie Colt pakuje się w złowrogi, kryminalny spisek, który okaże się bardziej niebezpieczny niż jakikolwiek jego kaskaderski wyczyn.

KASKADER to film od prawdziwego niegdyś kaskadera Davida Leitcha, reżysera hitów Bullet Train, Deadpool 2, Atomic Blonde i Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. To jego najbardziej osobisty film, przezabawny, pełen gwiazd i akcji list miłosny do filmów sensacyjnych i niedocenianej ekipy ludzi, którzy je tworzą czyli kaskaderów.

Ale przede wszystkim KASKADER jest zabawny, seksowny i autentycznie romantyczny – Blunt i Gosling łączy wspaniała chemia, ekranowy magnetyzm między ludźmi, którzy są nie tylko szalenie atrakcyjni, ale także wiedzą, jak na siebie patrzeć.

 

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU 

gatunek: akcja, komedia
produkcja: USA
premiera: 3 maja 2024 (Polska)

Zobacz więcej

Czas

Cały dzień (Piątek)

Dodaj komentarz

X
Skip to content