wrzesień, 2023

03wrzesień14:0019:00Jarmark Rękodzieła

Szczegóły wydarzenia

Już 3 września 2023 roku Galeria pod Glinianym Aniołem świętować będzie 15-lecie działalności. Z tej okazji na skwerze przed Miejskim Domem Kultury o godzinie 14:00 rozpocznie się Jarmark Rękodzieła. Bogata oferta stoisk z rękodziełem, warsztaty plastyczne i wiele innych atrakcji na pewno przyciągną wielu zainteresowanych!

A co dokładnie będzie oferowane na jarmarku? Fanki niebanalnej biżuterii zapraszamy na stoiska z biżuterią w stylu sutasz, biżuterią wykonaną ze skóry, z metalu posrebrzanego, kamieni naturalnych i elementów ceramiki. Oferowane będą również kolczyki, bransoletki i zawieszki wykonane z drewna.  Nie zabraknie ekologicznej biżuterii wykonanej z bawełny. Polecamy także bransoletki wykonane z rzemyka.

Na jarmarku znaleźć będzie można torby skórzane, torby i koszyki ze sznurka oraz eleganckie nerki. Nie zabraknie elementów garderoby takich jak: spódnice, spodnie czy sukienki. Na stoiskach zobaczycie zrobione na szydełku chusty, maskotki czy czapki. Dla wielbicieli wyjątkowych dodatków do wnętrz polecamy małe formy witrażowe, produkty wykonane z żywicy, ceramiczne wyroby, przedmioty florystyczne oraz decoupage.

Jarmark to nie tylko piękne produkty rękodzielnicze. Na placu zabaw przed Galerią dla najmłodszych poprowadzone będą warsztaty plastyczne w godzinach od 15 do 18. Do ,,Aniołkowa’’ zabierze uczestników instruktor Marzena Grzyb. Razem z nią dzieci ozdobią różnymi technikami drewniane aniołki. W stworzeniu ,,Frędzelkowych aniołków’’ pomoże instruktor Ewa Chrobok. Na warsztaty nie obowiązują zapisy, udział w nich jest bezpłatny. Ilość miejsc będzie ograniczona.

Równolegle dla warsztatów w świat pełen atrakcji i animacji zabierze animator Sara Wojtulek. Nie zabraknie zabaw, które wywołają uśmiech na każdej dziecięcej buzi! O godzinie 16:00 w muzyczną podróż zabierze nas Martyna Młynarska-Modlińska wraz z akompaniującym jej Wojciechem Krysiem. Zapraszamy serdecznie na to jubileuszowe wydarzenie, spędźmy wspólnie tą wrześniową niedzielę.

Zobacz więcej

Czas

(Niedziela) 14:00 - 19:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content